ügyfélszolgálati ügyintéző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
28137 / 29139
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő cégnél? Van érzéked az emberekhez és szeretsz is segíteni nekik ? Szeretsz megoldást találni a problémákra? Fontos számodra az egészséges életmód?

Akkor itt a helyed!

Feladataid lesznek :

  • Telefonon és e-mailben érkező megkeresések kezelése
  • Webshoppal, szállítással kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Termékekkel kapcsolatos felvilágosítás
  • Kapcsolattartás a szállító partnereinkkel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Kimenő kommunikáció előkészítése, tájékoztató levelek kiküldése
  • Részvétel a rendezvények előkészítésében
  • Saját weboldal fejlesztése, tesztelése
  • Részvétel változatos, egyéb projektekben

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hatékony problémamegoldás
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Professzionális konfliktuskezelés
  • MS office programok magabiztos ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1 év irodai környezetben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Szlovák vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélkezelő / CRM rendszerben szerzett tapasztalat
  • B2B területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség ( akár folyamatban lévő tanulmányok)

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves bónusz
  • Saját fitness terem korlátlan használata
  • Modern fiatalos környezet
  • Családias légkör
  • Hosszú távon előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

  • Jelentkezéshez és további információért keress bátran a következő email címen: anita.toth@randstad.hu
  • Vagy jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva magyar nyelvű, friss önéletrajzoddal!