ügyfélszolgálati munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
28252 / 29267
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél hazánk piacvezető biztosítójának egy leányvállalatánál dolgozni? Szeretsz más emberekkel kommunikálni és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel? Érdekel a nyugdíjszolgáltatások rendszere?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed.

Határozott időre keresünk partnerünk számára Ügyfélszolgálati munkatársat.

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

• Min. középfokú végzettség

• Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret (szóban, írásban egyaránt)

• Legalább 2 éves releváns, ügyfélkapcsolati területen szerzett szakmai tapasztalat

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség

• Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás

• Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség

• Megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton, értékesítésben, call centerben vagy biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Ha beszélsz németül, de más idegen nyelvnek is nagyon örülünk
  • Compliance, illetve egyéb jogi ismeretek
  • Biztosítási rendszer- és termékismeret

Amit kínálunk / Offer

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • A központi ügyfélszolgálati irodába érkező ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Az ügyfélpanaszok kezelése, részletes kivizsgálása és határidőre történő megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel
  • E-mailek megválaszolása, telefon hívások kezelése

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

- szakmai önéletrajz csatolásával: viktoria.egri@randstad.hu e-mail címen,

- a +36305391357 telefonszámon,

- a "Jelentkezem" gombra kattintva