ügyfélszolgálati munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
28252 / 29267
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél hazánk piacvezető biztosító vállalatánál dolgozni? Szeretsz más emberekkel kommunikálni és magabiztos angol nyelvtudásod a mindennapokban használni?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed. Ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keresünk!

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Min. középfokú végzettség

Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret (szóban, írásban egyaránt)

Legalább 2 éves releváns, ügyfélkapcsolati területen szerzett szakmai tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség

Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás

Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség

Megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton, értékesítésben, call centerben vagy biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Ha beszélsz németül, de más idegen nyelvnek is nagyon örülünk
  • Compliance, illetve egyéb jogi ismeretek
  • Biztosítási rendszer- és termékismeret

Amit kínálunk / Offer

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • A központi ügyfélszolgálati irodába érkező ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Az ügyfélpanaszok kezelése, részletes kivizsgálása és határidőre történő megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel
  • E-mailek megválaszolása, telefon hívások kezelése

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezni lehet:

- szakmai önéletrajz csatolásával: viktoria.egri@randstad.hu e-mail címen,

- a +36305391357 telefonszámon,

- a "Jelentkezem" gombra kattintva