munkafelvevő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
26269 / 26840
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Budapesti partnercégünkhöz keresünk munkafelvevő pozícióba kollégát. A cég gépjármű szervízeléssel foglalkozik a X. kerületben.

Családias csapatba várunk, ahol garantáltan nem unalmas az élet. Az ügyfelekkel való kommunikáció lesz az alap pillére a munkádnak, kiegészítve egyéb feladatokkal.

Mint munkafelvevő, te leszel a cég arca, akivel az ügyfél lényegében először talákozik, és az első benyomást szerzi. Szeretnénk, ha rendelkeznél ezen a területen minimum 2 év tapasztalattal. A műszaki érdeklődésed jó, ha van. Ebben a munkakörben a proaktivitás, és motiváltság fontos.

A feladataid a következők lesznek:

Kapcsolattartás az ügyfelekkel;

Kapcsolattartás a kollégákkal;

A megfelelő anyagok megrendelése, és azok átvétele;

Raktár kezelés;

Számlázás;

Pénzkezelés;

Napi, és heti riportok készítése.

A munkavégzés hétfőtől-péntekig 8 órában történik. Rugalmasság szükséges, mert esetenként ettől lehet eltérés.

Elvárások / Requirements

Minimum 2 éves tapasztalat ebben a munkakörben;

Középfokú végzettség;

Nagyon jó kommunikációs képesség;

Rugalmasság;

Számítógép kezelésben szerzett jártasság;

B kategóriás jogosítvány

Előny:

Autószerelői végzettség, vagy tapasztalat;

Műszaki érdeklődés;

Logisztikai érdeklődés.

Amit kínálunk / Offer

Tapasztalatodat, és tudásodat korrekt bércsomaggal tudjuk honorálni;

Kellemes légkör, és stabil munkahely vár;

Tapasztalatokat szerezhetsz ügyfélkapcsolat terén.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben szimpatikus a lehetőség itt könnyen tudsz regisztrálni, illetve ha kérdésed van a piroska.deri@randstad.hu e-mail címen tudsz érdeklődni.