it service desk agent (english and german speaking) | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
7619 / 7375
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk IT Service Desk Agent pozícióba német és angol nyelvtudással rendelkező kollégákat.

Szeretnéd tudni miben különbözik ez a lehetőség a hasonló pozícióktól? Nézd meg lejjebb, mint kínálunk!

- a cég európai üzleteinek first level szintű támogatása (HW, SW, kasszarendszerek)

- telefonon és e-mailen érkező kérések feldolgozása, hibajegyek készítése

- az üzletek informatikai rendszerében felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, megoldása, vagy továbbítása

- kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal

- telepítések, adatmentések és technikusi feladatok támogatása

táveléréssel

- új hardverek és szoftverek tesztelése

Elvárások / Requirements

- angol és német nyelv ismerete, az egyik felsőfokon a másik nyelv minimum középfokon

- középfokú végzettség

- nyitottság az IT terület felé

- ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség

- önálló, felelősségteljes munkavégzés

- csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- műszakokhoz igazodó céges buszjárat

- többirányú, cégen belüli fejlődési lehetőségek

- átlagon felüli, emelkedő bérezés

- komplex rendszerek elsajátítása, összetett feladatkör, kizárólag belső támogatás

- egyéni és gyakorlatorientált betanulás

- kellemes munkakörnyezetben történő munkavégzés

- biztos, hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Kovács-Kenyeres Alexandra