holland nyelvű customer service munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
25825 / 26155
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Éltél már Hollandiában? Esetleg most is ott vagy, de hazahúz a szíved? Az egyetemen tanulod ezt a különleges és csodás nyelvet?

Akkor ez a pozíció neked való.

Multinacionális környezetben, holland ügyfelek támogatását végzi ez a csapat, hozzájuk keresünk új kollégát angol és holland nyelvtudással

Mik a napi feladatok?

Kapcsolattartás e-mailen és telefonon holland partnerekkel, megrendelőkkel

A megrendelések elkészítése, vállalatirányítási rendszerben való iktatása és nyomonkövetése

A szállítási határidők nyomon követése és kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel

Szállítólevelek és számlák kiállítása, javítása

A megrendelő részéről minden ad-hoc probléma megoldása konstruktív eszközökkel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha

beszélsz angolul és hollandul folyékonyan

Diplomás pályakezdő vagy

Nincs diplomád de dolgoztál már ügyfelekkel a kereskedelmi szférában

Kedves vagy és segítőkész

Az MS Office-t magabiztosan használod

Amit kínálunk / Offer

Kiemelkedő cafeteria keret

Versenyképes fizetés

Home office

Lendületes, barátságos légkör

Ingyenes tréningek, továbbképzések, nyelvtanulási lehetőség

Modern irodai környezet, céges laptop

Kapcsolattartó / Information

Veronika Tóth-Ihász