banki tanácsadó - jelzáloghitel győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
Ügyfélszolgálat
referenciaszám
27984 / 28958
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország egyik vezető nemzetközi pénzintézetének győri fiókjába keresünk Banki Tanácsadó munkatársat!

Egy átlagos napon az alábbi feladatok várnak Rád:

  • tájékoztatás, tanácsadás, ügyféligény felmérése, értékesítési lehetőségek beazonosítása,
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez,
  • bankcsoporti termékek értékesítése keresztértékesítés,
  • ügyfél- / külső értékesítési partner akvizíció,
  • fióki eredmények eléréshez akciótervek készítése,
  • kollégák szakmai fejlesztése, kontroll és folyamatos coaching, teljesítményük és szabályos munkavégzésük ellenőrzése, szakmai fejlődésük nyomon követése, támogatása,
  • szabályozásban bekövetkezett változások nyomon követése, munkatársak tájékoztatása,
  • kapcsolattartás, szakmai támogatás biztosítása a fiókhoz tartozó ügynökök részére, részvétel ügynöktalálkozók szervezésében,
  • ügyfélkockázatok felmérése, bonyolultabb, mélyebb szakmai tudást igénylő hitelügyletek lebonyolítása.

Elvárások / Requirements

Az alábbi végzettséggel, tapasztalattal, tulajdonságokkal rendelkező munkatársat keressük:

  • felsőfokú gazdasági végzettség ( diploma )
  • jelzáloghitel tevékenységhez szükséges végzettség,
  • hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • középszintű aktív angol nyelvtudás,
  • számítástechnikai rendszerek felhasználói szintű ismerete,
  • ügyfél orientáltság,
  • döntéshozatali és felelősségvállalási készség,
  • személyes fejlődés iránti igény,
  • meggyőző kommunikáció, értékesítői attitűd,
  • csapatmunka.

Amit kínálunk / Offer

Szívesen kamatoztatnád a jó kommunikációs képességedet? Ügyfél orientált vagy és a számok világában is otthon érzed magad?

Akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk!

Magyarország piacvezető pénzintézetének győri lakossági ügyfélpontjába keresünk Jelzáloghitelezéssel foglalkozó Banki Tanácsadó kollégát.

Amit kínálunk:

  • FIX, veresenyképes alapbér,
  • teljesítményprémium,
  • cafetéria,
  • összetartó, támogató csapat,
  • komplex képzési és betanulási terv,
  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • karrierlehetőség a banki szektorban,
  • stabil vállalati háttér.

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezz egy kattintással, vagy küldd önéletrajzodat az tatabanya@randstad.hu e-mail címre.