levél küldés ismerősnek

targoncavezető - újhartyán

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
újhartyán, pest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
27102 / 27888
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Autóipari beszállítóként tevékenykedő partnerünkhöz keresünk targoncavezető pozícióba kollégákat újhartyáni munkavégzési hellyel. Amennyiben szeretnél részese lenni egy gyár kiépítésének, és szeretnél bekerülni az alap csapatba, akkor olvass tovább.

Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása;

áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása;

kamionok fel és lepakolása;

területek közötti anyagmozgatás.

Elvárások / Requirements

Targonca vezetői engedély (3324, 3313-as gépcsoport típusmegjelöléssel) és OKJ bizonyítvány;

hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

számítógép felhasználó szintű ismerete;

terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés.

Fontos, hogy tudd vállalni a több műszakos munkarendet, valamint rendelkezz targoncavezetői gyakorlattal.

A munkavégzés helye: Újhartyán

Amit kínálunk / Offer

Motiváló juttatási csomag (alapbér, cafeteria, műszakpótlék, bónusz, munkaruha),

céges buszjárat;

családias cégkultúra;

kiváló csapat és munkakörnyezet;

modern eszközök biztosítása;

fejlődési lehetőség;

megbecsülés.

Jelen lehetsz egy nemzetközi autóipari vállalat felépítésénél. Gyere, és légy részese ennek az izgalmas világnak!

Kapcsolattartó / Information

Ha szimpatikus számodra, hogy egy újonnan induló nagyvállalathoz csatlakozz, akkor bátran jelentkezz! Kattints a "jelentkezem" gombra és töltsd fel önéletrajzodat!

Kapcsolattartók:

Déri Piroska piroska.deri@randstad.hu

Pozdena Erika erika.pozdena@randstad.hu