szerviztechnikus - győr és környéke

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
28979 / 30143
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Daruk és emelő berendezések gyártására és szervizelésére szakosodott partnercégünk részére keresünk SZERVIZTECHNIKUS kollégát.

  • daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése,
  • tervezett javítások végrehajtása,
  • eseti meghibásodások elhárítása,
  • daru telepítéseknél támogatás nyújtása,
  • projekt munkák során a szükséges munkák elvégzése a Projekt Vezetővel egyeztetve,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • munkacsomagok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben,
  • műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés.

Elvárások / Requirements

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

  • középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség),
  • rendelkezel Emelőgép ügyintéző képesítéssel,
  • emelőgép kezelői bizonyítványok és NKH jogosítványok (új, 2013-tól érvényes),
  • erősáramú berendezések felülvizsgálója képesítés,
  • érintésvédelmi szakvizsga,
  • villámvédelmi szakvizsga,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések karbantartásában, szerelésében, szervizelésében,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezel Villamos Biztonsági felülvizsgáló képesítéssel,
  • robbanásbiztos berendezések kezelője vagy,
  • jártas vagy PLC vezérelt gépekben,
  • van hegesztői képesítésed (ív-, lánghegesztés),
  • gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van,
  • van targonca, személyemelő vagy emelőgépkezelő jogosítványod,
  • hasonló iparágban szereztél tapasztalatot,
  • rendelkezel angol nyelvtudással.

Amit kínálunk / Offer

  • rugalmas, családbarát munkavégzés,
  • versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, készenléti díjat, éjszakai pótlékot, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed),
  • fix belföldi napidíj,
  • cafeteria csomag (választható elemek: óvoda, bölcsöde támogatás, szép kártya, készpénz),
  • laptop, telefon, autó (akár saját használatra is, meghatározott km-ig),
  • munkád elvégzéséhez szükséges MINDEN eszközt biztosítunk a szükséges mennyiségben (szerszámok, munkaruha, stb.),
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések,
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier,
  • magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés,
  • jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat,
  • multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör.

Kapcsolattartó / Information

nora.hircsu@randstad.hu