szerviztechnikus érd - székesfehérvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
székesfehérvár, fejér
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
26956 / 27731
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Igazi autószerelői vénával rendelkezel? Az anyagmozgató gépek szakértője vagy?

Kirendelt ügyfeleknél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartásához és szervízeléséhez keresünk új kollégákat egy szuper csapatba!

Feladatok:

  • elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése
  • szolgáltatás képviselése
  • adminisztráció

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség, vagy elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat a leírt területek valamelyikében
  • önálló, hatékony és pontos munkavégzés
  • szakmai igényesség
  • ügyfélközpontúság, jó kommunikációs képesség
  • mobilitási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Szolgáltatói szektorba keresünk mobil szervíztechnikus kollégákat Érd - Székesfehérvári vonalra, anyagmozgató gépek karbantartására Partnerünk saját állományába.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • juttatási rendszer
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu