szerviztechnikus álláslehetőség | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
25960 / 26366
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Technikusi vagy esetleg mérnöki végzettséggel rendelkezel? Szívesen váltanál vagy aktívan keresel állást? Szeretném figyelmedbe ajánlani a SZERVIZTECHNIKUS álláslehetőségeinket!

Gépek / gépsorok műhelyben vagy helyszínen történő javítása

Hibadiagnosztizálás, karbantartói feladatok

Alkatrészrendelés lebonyolításában részvétel

Ügyfelek szakszerű tájékoztatása

Elvárások / Requirements

mérnöki vagy műszerész végzettség,

egy vagy több műszakos munkarend

budapesti (vagy környéki) lakhely,

középfokú számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat)

B kategórás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Fejlődési lehetőség nívós vállalatoknál

Versenyképes juttatási csomagok

Kellemes munkakörnyezet

Biztos álláslehetőség

Kapcsolattartó / Information

Ha érdekelnek a szerviztechnikusi munkáink regisztrálj az adatbázisunkba vagy küldd el az önéletrajzod emailben!

fizikaimunka@randstad.hu