szállítmányozási munkatárs. | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
26644 / 27320
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Téged is érdekelnek a szállítmányozás rejtelmei? Legyen az nemzetközi vagy belföldi, kis vagy nagy szállítmány, egyszerű vagy bonyolult, te tudod a megoldást? Jelentkezz hozzánk szállítmányozási munkatárs pozícióba, és találjuk meg együtt a számodra legmegfelelőbb állást!

Ügyfelünk nemzetközi hátterű világszínvonalú logisztikai szolgáltató cég, központi raktárába keresünk munkatársakat.

Munkavégzés helye: BILK logisztikai park, 1239 Budapest

Szállítmányok nyomon követése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése

Ügyfelekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

Adatok összegyűjtése a beszállítóktól, vevőktől az EKÁER jelentéshez

Adatok rögzítése, esetleges korrigálása a NAV rendszerében

Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése és bejelentése

Szoros együttműködés a társosztályokkal

Közreműködés a havi zárási folyamat előkészítésében

Elvárások / Requirements

Minimum középfokú végzettség, OKJ-s végzettség előny

Microsoft Office, főként Excel és Outlook ismerete

Terhelhetőség, rugalmasság

Alapszintű angol nyelvtudás

Előny: tapasztalat logisztikai adminisztráció területén.

Amit kínálunk / Offer

Választható fix 2 műszakos (06:00 - 14:30 és 13:30 - 22:00) vagy fix éjszakás (21:30 - 06:00) munkarend között hétfőtől péntekig

Tanulási és fejlődési lehetőség egy jó hangulatú, támogató csapatban

Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható japán cégcsoportnál

Változatos elemekből álló Cafeteria-csomag

Egészségbiztosítási szolgáltatás

Nyári és téli jutalom

Munkába járás támogatása Budapest határon belül is

BKV-val is megközelíthető munkahely, ingyenes parkolás

Jól felszerelt munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Kapcsolattartó:

Pozdena Erika

erika.pozdena@randstad.hu