létesítményi tűzoltó | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
30785 / 32426
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gödi partnerünkhöz keresünk új létesítményi tűzoltó kollégákat.

  • Tűzvédelmi folyamatok koordinálása
  • Tűzjelző és tűzoltó berendezések felügyelete
  • Tűzvédelmi ellenőrzések elvégzése
  • Tűzeseteknél a tűz eloltása, emberek, értékek mentése
  • Tűz vagy baleset következtében kiszabaduló veszélyes anyagok terjedésének megakadályozása
  • Ellenőrzések dokumentálása
  • Napi üzemi bejárások végzése, jelentés készítése a vezetőnek
  • Tűzgyújtási engedélyek kiadása, ellenőrzése
  • Tűzvédelmi szakvélemény készítése (új épületek, létesítmények átadásakor)

Elvárások / Requirements

  • Létesítményi tűzoltó végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Megfelelő egészségügyi, fizikai állapot
  • Kritikus helyzetben is magabiztos munkavégzés
  • 12 órás munkarend vállalása

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Polgári tűzvédelmi végzettség
  • Gépkezelő esetén: „C” kategóriás jogosítvány, PÁV1

Amit kínálunk / Offer

  • Gödön történő munkavégzés
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, éjszakai pótlék + egyéb bónuszok + cafeteria)
  • Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása
  • Meleg étkeztetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:
Taraczközi Boglárka: boglarka.taraczkozi@randstad.hu