karbantartó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
25856 / 26187
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Karbantatói munkára keresünk fizikailag terhelhető, szakirányú végzettséggel rendelkező jelölteket, Pest megye területén üzemelő egységekbe!

Jellemzően az alábbi feladatokra keresünk munkatársakat:

  • Gép/berendezés karbantartó
  • Szerszámkarbantartó
  • Villamos karbantartó
  • Géplakatos
  • Épületgépészeti karbantartó

Elvárások / Requirements

  • Mechanikai műszerész, elektroműszerész, esetleg villanyszerelő végzettség;
  • Lakatos, géplakatos vagy gépész végzettség,
  • szerszámkarbantartó végzettség
  • folyamatos munkarend vállalása
  • éjszakai munkavégzés vállalása
  • 12 órás műszakok vállalása
  • fizikai terhelhetőség
  • Termelő, gyártó üzemben szerzett tapasztalat
  • pontos munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

  • stabil, megbízható munkahely
  • fizetett betanulási idő
  • esetenként céges buszjárat, vagy szállás is elérhető
  • versenyképes juttatási csomag (órabéres elszámolás, műszakpótlékok, cafeteria, bónusz)

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed!