gépkezelő | dunaharaszti

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaharaszti, pest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
28592 / 29696
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi gyártó partnerünkhöz keresünk Dunaharaszti munkavégzéssel gépkezelő, gépkezelő karbantartó pozícióba munkatársakat.

  • Modern automata gépek, berendezések működtetése
  • Kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Gépek, berendezések tisztántartása
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Műszaki affinitás, jó tanulási hajlam
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (3x12 óra), de kiszámítható műszakos munkarend
  • Előnyt jelent: műszaki, élelmiszeripari végzettség vagy termelési, gyártóüzemi, illetve egyéb releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Bejárástámogatás, céges busz Budapestről

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni. Ha kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Smuk Angéla

angela.smuk@randstad.hu