gépkezelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
26134 / 26620
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Hullámkarton gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk gépkezelő kollégákat! Ha jártas vagy a Flexo technológiában és ismered a Bobst márkájú nyomdagépeket, korábban vagy jelenleg is papír feldolgozással foglalkozol és szereted akkor pont téged keresünk! Egy modern munkakörnyezet és egy lendületes csapat vár!

A munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerülete (Soroksár)

Papír feldolgozó gépek kezelése

Manuális és félautomata gépek kezelése

Nyomdai feladatok

Stancolási feladatok

Napi karbantartási feladatok ellátása.

Elvárások / Requirements

Papíripari vagy flexo nyomdai végzettség

Bobst márkájú nyomdagép ismerete

3 műszakos munkarend vállalása

Műszaki beállítottság

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Bérezéssel kapcsolatban elérhetőségeink egyikén lehet érdeklődni!

Kapcsolattartó / Information

tatabanya@randstad.hu

34/200-330