folyamatoperátor | dunaföldvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaföldvár, tolna
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
29594 / 30910
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Dunaföldváron működő biofinomító partnercégünkhöz keresünk folyamatoperátor kollégákat. A cég sikerességének köszönhetően folyamatosan bővülnek és terjeszkednek, így amennyiben szimpatikus a hirdetés, küld el részünkre pályázatodat.

Az irányítási rendszer folyamatos felügyelete, szükség szerinti beavatkozások elvégzése

Rendszer működéséhez szükséges napi ellenőrzések elvégzése

Biztonsági ellenőrzések, esetleges problémák jelzése

Riportok készítése

Az előírt tisztítási feladatok elvégzése

Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség

MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Folyamatos műszak (12-24/12-48) vállalása

Előnyt jelent:

Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal

Utazási támogatás

Barátságos, fiatalos, dinamikus környezet

Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küld el részünkre önéletrajzodat a jelentkezem gomb megnyomásával. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kapcsolat: Pozdena Erika / erika.pozdena@randstad.hu