desk service analyst | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Shared Service Centerek
referenciaszám
25539 / 25791
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

Ismert indiai multinacionális szolgáltató vállalathoz keresünk munkatársakat IT helpdesk munkakörbe, Budapestre.

Ha szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és fontos számodra a folyamatos fejlődés, jó helyen jársz!

Feladatok:

Partnercégek munkatársai számára operatív segítségnyújtás telefonon, és számítógépes hálózaton keresztül.

A hibajavításokhoz kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

Magabiztosan beszélsz angolul ÉS legalább kommunikációs szinten még egy idegen nyelven

Nem okoz gondot a multitasking

Jól kommunikálsz

Analitikus gondolkodású vagy

Szereztél már tapasztalatot az alábbi területek legalább egyikén: recepció, help desk (bármilyen területen), IT service desk, order management

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag

Nemzetközi környezet

Folyamatos fejlődés

Előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Várom jelentkezésed!

nikolett.blahuta@randstad.hu

+3630 166 1631