levél küldés ismerősnek

vámspecialista | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25173 / 25194
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

az induló és érkező szállítmányok nyilvántartásba vétele, a szükséges vámkezelések elintézése, az okmányok archiválása

a rakományok tartalmának vizsgálata, a szükséges vámzárak elhelyezése, Intrastat adatszolgáltatás

EKÁER rendszerben történő regisztrálás

közreműködés a vámvizsgálatnál, az áruk vámtarifaszámának meghatározása, jelentések, kimutatások készítése

folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, új folyamatok bevezetése

szoftver tesztelése, karbantartása, rendszerfejlesztővel való kapcsolattartás

termékdíj kimutatások elkészítése

A vámhoz kapcsolódó engedélyek felülvizsgálata, karbantartása, határidők figyelése

Garanciakezelés, elszámolás

Közreműködés utólagos ellenőrzéseknél

Gazdasági vámeljáráshoz kapcsolódó elszámolás elkészítése

Elvárások / Requirements

érettségi, vámügyintézői végzettség

alapszintű angol nyelvtudás

vámügyintézésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat

számítógépes ismeretek (Word, Excel)

jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság

Előnyt jelent:

SAP ismeret

Régens ismeret

Amit kínálunk / Offer

szakmai és személyes továbbfejlődés

teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

méltányos bérezés, béren kívüli juttatások

nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu