vámosztály vezető | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25174 / 25279
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Vámcsoport munkájának koordinálása a vállalat telephelyein, ami magában foglalja a vámügyintézőket és a vámspecialistákat,

Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj ügyintézéshez kapcsolódó tevékenységek felügyelete,

A Vállalat teljes export, import forgalmának a felügyelete, a különleges vámeljárások használatával

Vámcsoport létszámigényének folyamatos követése a mérőszámok és üzleti forgalom alapján,

Koordinálja a rendszeres alapanyagokhoz, késztermékekhez, gépekhez, stb kapcsolódó vámkezeléseket,

A vámkezelések követésére alkalmas rendszert folyamatosan fejleszti,

Utólagos ellenőrzésekben való közreműködés,

Folyamatos belső ellenőrzések végzése, folyamatok fejlesztése,

Kapcsolatot tart fent a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Központi Statisztikai Hivatal, valamint a Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási szervezetek egységeivel, a vámkezelésben résztvevő harmadik féllel, társaságunk vevőivel, és képviseli a cég érdekeit,

Jelentések, kimutatások készítése,

Motiválja a beosztottait és fejleszti a képességeiket,

Engedélyeztetés (új és meglévő engedélyek) felügyelete.

Elvárások / Requirements

Szakirányú és vámügyintézői végzettség (OKJ)

Minimum 5 éves vámszakmai tapasztalat

tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,

Minimum 2 év vezetői tapasztalat

Számítógépes ismeretek (Word, Excel),

jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság.

Előny jelent:

Regens szoftver ismerete

Szakirányú felsőfokú végzettség

Versenyszférában szerzett tapasztalat

Elektronikai iparágban szerzett ismeret

Amit kínálunk / Offer

Szakmai és személyes továbbfejlődés,

Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,

Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,

Nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu