teljeskörű könyvelés - nagytarcsa vonzáskörzet

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagytarcsa, pest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25748 / 26063
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk Magyarországon több, mint 20 éve működő, elektronikai berendezések forgalmazásával, beszerelésével és szervízelésével foglalkozó cégcsoport. Könyvelői csoportjukba keresünk tapasztalt, teljeskörű könyvelési feladatokat ellátni hivatott jelentkezőket.

- Komplex könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése

- Havi/negyedéves/ éves zárási folyamatokban való aktív részvétel

- Bevallások készítése

- Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása

- Számlázás

- Pénztárkezelés

- Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Mérlegképes könyvelő végzettség (regisztráció nem szükséges, de előnyt jelent)

- Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

- Angol nyelvtudás (írásban aktívan használt angol elégséges)

- Adózási jogszabályok értelmezésének, gyakorlati használatának képessége

- Pontosság, megbízhatóság

- Kedves, pozitív attitűd

Amit kínálunk / Offer

- közvetlen, családias csapat

- stabil munkakörnyezet

- versenyképes fizetés és béren felüli juttatások

- fejlett IT rendszerek

- céges telefon

- rugalmas munkavégzés

- határozatlan idejű munkaszerződés

Kapcsolattartó / Information

Úgy érzed, nem minden követelmény teljesül, de érdekel a pozíció? Küldd el az önéletrajzod a david.toth@randstad.hu email címre "Könyvelői állás - Nagytarcsa" címmel és felveszem veled a kapcsolatot.