tapasztalt könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25598 / 25857
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal teljes körű könyvelés területén és legalább középfokon beszélsz angolul, partnerünk téged keres! A részletekért olvass tovább és ha megtetszett a lehetőség, jelentkezz bátran az eniko.vass@randstad.hu e-mail címen!

Feladataid lesznek:

- Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása

- Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára

- Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése

- Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás

- Számviteli kérdések megválaszolása

- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás

- Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Elvárások / Requirements

Amikkel rendelkezned kell:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)

- 3-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat

- Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt

- Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)

- Ügyfélközpontú szemlélet

- Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés

- Előny: Navision program ismerete

Amit kínálunk / Offer

Ami vár rád:

- Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben

- Fiatalos és motivált csapat

- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

- Versenyképes bérezés és juttatások

- Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezéssel kapcsolatban vagy további információért keress bizalommal az eniko.vass@randstad.hu e-mail címen.