szenior könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25202 / 15842
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk a világ egyik vezető szolgáltató cége, amely színvonalas könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, összesen 260 ezer munkatárssal. Könyveléssel foglalkozó csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐ kollégát, aki nem fél a magas szintű számviteli feladatai mellett junior kollégák koordinálásáért, tréneléséért is felelősséget vállalni. Magadra ismetél? Vonz a nagyvállalati környezet? Olvass tovább és jelentkezz!

● magas szintű könyvelési feladatok ellátása ügyfelek számára pl. önálló beszámolókészítés

● adókalkulációk, adóbevallások elkészítése

● ügyfelek képviselete könyvvizsgálat és adóvizsgálat esetén

● folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a releváns hatósági szervekkel pl. NAV

● junior kollégák munkájának koordinálása, ellenőrzése, szakmai kérdésekben segítségnyújtás

● junior kollégák trénelése, szaktudásuk folyamatos fejlesztése

Elvárások / Requirements

● minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

● minimum 1-2 év szakmai tapasztalat könyvelőirodai környezetben

● regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

● középfokú angol nyelvtudás

előnyt jelent:

● IFRS ismerete

● adótanácsadói végzettség

Amit kínálunk / Offer

● kiemelkedő alapfizetés

● éves bónusz és cafeteria

● kiváló, nagyvállalati munkakörnyezet

● lehetőség magas szintű szakmai feladatok ellátására magyar és nemzetközi ügyfelek részére, magyar és IFRS könyvelési standardok szerint

● lehetőség a kollégák munkájának koordinálására, szakmai tudásuk továbbfejlesztésére

Kapcsolattartó / Information

Ha jelentkeznél, vagy többet szeretnél tudni a lehetőségről, keress bizalommal emailben: eniko.vass@randstad.hu