szenior kkv banki tanácsadó - szombathely

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szombathely, vas
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
27264 / 28108
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország piacvezető pénzintézetének szombathelyi fiókjába keresünk olyan jelentkezőket, akik KKV tanácsadással szeretnének foglalkozni és erős értékesítői ambíciókkal rendelkeznek.

- a fiók KKV értékesítési tevékenységének irányítása és koordinálása

- KKV banki termékek értékesítése, az értékesítés tervezése

- proaktív értékesítési feladatok ellátása

- ügyfél-akvirálás, kiemelt ügyfelek kezelése

- banki termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

- ügyfél-reklamációk kezelése

Elvárások / Requirements

- felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség

- legalább 3 év pénzintézeti tapasztalat KKV szegmensben, KKV finanszírozásban

- kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

- döntéshozatali képesség, kiváló üzleti érzék

- gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság

Előnyként értékeljük:

- mérlegképes könyvelői oklevél

Amit kínálunk / Offer

-fix versenyképes alapbér + bónuszrendszer

-összetartó, támogató csapat

-korszerű rendszerek, konstans digitalizációs törekvések

-komplex képzési és betanulási terv

-karrierlehetőség a banki szektorban

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel a lehetőség, regisztrálj a jelentkezem gombra kattintva, vagy küldd el nekem a frissített önéletrajzodat közvetlenül!

dr. Nyolczas Judit

judit.nyolczas@randstad.hu