senior könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
28168 / 29172
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Senior könyvelőt keresünk 13.kerületi ügyfelükhöz, aki 5-6 fős csapatban fog felelni teljes körű folyamatokért.

A cég több mint 120 országban vannak jelen és világszerte 43 000 szakértőt foglalkoztatnak.

Ügyfeleik között a magyar középvállalkozásokon és a nagy vállalkozásokon túl külföldi háttérrel mutlinacionális vállalatok is jelen vannak.

Ha van 4-5 év releváns szakmai tapasztalatod és szeretnél egy profi csapat tagjaiként új kihívásokban részt venni, olvass tovább, lehet, hogy Téged keresünk!

Feladataid lesznek:

  • ügyfeleid portfóliójának teljes körű kezelése
  • kimenő, bejövő számlák, bank és pénztár könyvelése
  • vegyes bizonylatok
  • főkönyvi könyvelés
  • bevallások elkészítése
  • riportok összeállítása, beszámoló készítése
  • könyvvizsgálat előkészítése
  • gyakornokok, asszisztensek,könyvelők koordinálása
  • projektekben való aktív résztvétel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha,

  • minimum 5 év tapasztalatod van teljes körű könyvelésben
  • rendelkezel gazdasági diplomával, mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • Ismerős számodra az SAP, Axapta, Revolution vagy Navision
  • naprakész számviteli és adózási jogszabály ismereteid
  • a problémákat megoldani szereted és tudod
  • önállóan és precízen dolgozol
  • pörgős, mosolygós személy vagy
  • szívesen kamatoztatod tudásod
  • középszinten beszélsz angolul és/vagy németül (ha írásban vagy erősebb nem gond, tréninget biztosít a cég)

Amit kínálunk / Offer

Erre számíthatsz, ha csatlakozol:

  • kiváló szaktudás, folyamatos tudásfejlesztés a közösség és tréningek által
  • tisztességes üzleti magatartás
  • szép irodai munkakörnyezet a Váci úton
  • digitalizációs projektekben való részvétel, erős IT support
  • versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette az érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz honlapunkon, vagy küldd el önéletrajzod a viktoria.kardos@randstad.hu email címre!