senior gazdasági munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26556 / 27254
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, rendkívűl sokrétű és felelőségteljes feladatokkal
  • Nemzetközi környezet
  • Kellemes munkakörülmények, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hozzájárulhat a fenntarthatóbb jövőhöz, a jövő generációinak tiszta energiát biztosító iparághoz.

Elvárások / Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • MS Office stabil felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel az Excel (makrók ismerete előnyt jelent) és Power Point ismeretére
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség, proaktívitás, rugalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Motivált, pozitív, önálló és csapatban való munkavégzésre is képes személyiség
  • BIG 4 és kontrolling tapasztalat előny.

Amit kínálunk / Offer

Multinacionális partnerünk egy tapasztalt és dinamikus kollégát keres, aki döntéshozási, elemzési, riporting, és folyamatfejlesztési tevékenységei mellett a vállalat operatív számviteli feladataiban is részt venne.

Főbb feladatok:

  • Az ágazat értékesítési folyamatának gazdasági támogatása
  • A területre vonatkozó szerződésesek gazdasági részleteinek kidolgozása, ellenőrzése
  • Üzleti tevékenység bővítési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata, árajánlatok, üzleti tervek készítése
  • Nemzetközi projektekkel kapcsolatos feladatok ellátása (projekt menedzsement, riportálás, kimenő és bejövő számlák, projektelszámolás, helyi szabályok nyomon követése, költségkalkuláció, tárgyi eszköz nyilvántartás, stb.)
  • Hazai és nemzetközi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Delegációs folyamatokhoz kapcsolodó tool-ok használata és folyamatos fejlesztése
  • Havi, negyedéves, éves zárásban való részvétel
  • Üzleti tervezésben való aktív közreműködés, üzleti tervszámok folyamatos ellenőrzése.

Kapcsolattartó / Information

Veres Kristóf

veres.kristof@randstad.hu