sap könyvelő | tata vonzáskörzet | nagyigmánd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagyigmánd, komárom-esztergom
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
27007 / 27793
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

multinacionális partnerünk könyvelői csapatába keresek új tagot

a pozícióhoz tartozó feladatok - adózási területtel kapcsolatos ismereteket a betanulási idő alatt el lehet sajátítani:

havi ÁFA bevallás egyeztetése, készítése, beküldése Adóhatóság felé

adó egyeztetés (főkönyv és adófolyószámla)

vámhatározatok könyvelése, egyeztetése

havi bérfeladás könyvelése, egyeztetése, béren kívüli juttatások kezelése, adózása

egyeztetés HR osztállyal, létszám nyomonkövetése

riportálás a Statisztikai Hivatal felé-vegyes könyvelési tételek (adók, előlegek, útonlévő szállítók stb.)

SOX követelményeknek való megfelelés nyomonkövetése, ellenőrzése, korrekciós akciók megtétele szükség esetén

részvétel és támogatás audit alatt

egyéb adóbevallások elkészítése (helyi iparűzési adó, ktdíj, innovációs járulék, társasági adó, stb.)

Elvárások / Requirements

mérlegképes könyvelői végzettség

SAP rendszer ismeret (pénzügyi, logisztikai modulok)

legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

gyakorlat MS Office programokban (elsősorban Excel)

önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

nyitottság a tanulásra és fejlődésre

felsőfokú végzettség pénzügy/számvitel területén előnyt jelent

adózási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

nemzetközi munkakörnyezet

tanulási és fejlődési lehetőség

versenyképes alapbér

cafeteria

utazási hozzájárulás

bónusz-lehetőség

Kapcsolattartó / Information

további információért keress az alábbi elérhetőségeken:

Gál Tímea

+3630 265 4390

timea.gal@randstad.hu