részmunkaidős könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
29267 / 30514
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk számára keresünk könyvelői tapasztalattal olyan kollégát, aki szívesen dolgozna egy közepes méretű, kiegyensúlyozottan fejlődő, európai vállalkozásnál. Ha nem állnak távol tőled az alábbi feladatkörök, bátran érdeklődj a részletekről!

egy nagyobb magyar cég könyvelésének ügyvitele Oracle-ben
intercompany egyeztetések angolul vagy németül, írásban
teljeskörű könyvelés
bevallások, beszámolók elkészítése
részvétel könyvvizsgálatokon
kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

mérlegképes könyvelői regisztráció
minimum 1 év teljeskörű könyvelési tapasztalat
középszintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás (főként írásban)
megbízható, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
Oracle programismeret előny

Amit kínálunk / Offer

versenyképes jövedelem
fiatalos csapat
home office lehetőség
kellemes munkakörnyezet Budán (XI. kerület)
a munkatárs külföldi számviteli elveket is tanulhat
külföldi projektekben való részvétel lehetősége
heti 20, illetve 40 órás munkavégzés is lehetséges

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldj egy friss önéletrajzot e-mailben, vagy jelentkezz itt a honlapon!
Elérhetőség: Kis Ágnes
agnes.kis@randstad.hu