pénzügyi vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
28925 / 30027
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyar tulajdonú ügyfelünkhöz keresünk Pénzügyi vezetőt!

  • teljes pénzügyi és kontrolling feladatok irányítása
  • cégcsoport pénzügyeinek gazdaságos, hatékony és szabályszerű működésének biztosítása
  • pénzügyi tervezési és ellenőrzési rendszer stabil, megbízható kialakítása
  • cégcsoport finanszírozásának erősítése, új lehetőségek feltárása és megvalósítása
  • projektek gazdaságosságának pénzügyi, számviteli kontrolling típusú felügyelete, támogatása, döntések előkészítése
  • projektek elszámolhatóságának biztosítása, teljesítésük törvényi/pályázati előírásoknak megfeleltetése
  • likviditásmenedzsment tervezése és vezetése
  • működési döntések & változások előzetes és utólagos modellezése
  • befektetési lehetőségek feltárása, véleményezése
  • szerződéses vállalások pénzügyi teljesítésének felügyelete, biztosítása
  • pénzügyi működésmód, folyamatok hatékonyabb rendszerének kidolgozása
  • időszakos, ill. eseti jellegű vezetői riportok, jelentések és kimutatások elkészítése
  • pénzügyi kockázatkezelés és előrejelzés, megoldások kidolgozása, fejlesztésekre javaslatok
  • kis létszámú (3-4 fő) pénzügyi csapat irányítása
  • tárgyalásokon a cégcsoport és projektek bemutatása, képviselete
  • együttműködés belsős könyvelő-, ill. projekt menedzseri csapattal, valamint a menedzsment támogatása a vállalati stratégia/policy mentén

Elvárások / Requirements

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • min. 5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen, hasonló munkakörben
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat, valamint a szükséges vezetői képességek megléte
  • min. 3 év versenyszférában szerzett releváns gyakorlat
  • naprakész pénzügyi ismeret, jártasság a vonatkozó jogszabályokban
  • pénzügyi modellezés, tervezés és cash flow készítés terén magabiztos tudás
  • banki területen szerzett jártasság, valamint befektető keresésben és tökebevonással kapcsolatos feladatokban tapasztalat
  • vállalatirányítás rendszer bevezetésében, annak haladó szintű felhasználásban jártasság
  • erős projektszemlélet, stratégiai gondolkodásmód
  • kiváló problémamegoldó, kommunikációs és prezentációs készség
  • rendszerszemléletű, logikus gondolkodás komplex helyzetben
  • együttműködő, csapatjátékos attitűd, proaktivitás
  • magas fokú MS-Office ismeretek, különösen Excel, Power Point
  • tárgyalásszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk / Offer

  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan időre szóló, teljes munkaidős munkaviszony
  • felelősségteljes munkakör és változatos feladatok
  • támogató légkör és családbarát cégvezetés
  • parkolási lehetőség
  • jó hangulatú csapatépítők
  • céges telefon

Kapcsolattartó / Information

Petra-Lieb Takács

petra.takacs@randstad.hu