pénzügyi kontroller | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
30658 / 32251
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Biztos hátterű,állami tulajdonú cégcsoport keresi pénzügyi kontroller kollégáját. Ha szeretnél egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező, ingatlan- és ipari szektorban tevékenykedő vállalatnál dolgozni, jelentkezz hozzánk!

  • a gazdasági vezető munkavégzésének operatív támogatása
  • a nyilvántartások és a könyvelés összevetése, esetleges differenciák kezelése
  • projektek pénzügyi tervezése, utánkövetése és adatgyűjtés
  • terv-tény elemzések készítése, költségelemzés
  • cash- flow kimutatás, likviditási terv készítése
  • éves beszámoló és üzleti terv elkészítése
  • riporting feladatok

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • erős számviteli alaptudás
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • magabiztos Excel tudás
  • ELŐNY: ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat

Soft skills:

  • precizitás, pontosság, önállóság
  • csapatszellem, felelősségteljes munkavégzés
  • multitasking

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes fizetés
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • fiatalos, összetartó, támogató környezet
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • ingatlanfejletési terület tapasztalatot ad
  • projekt kontrolling tapasztalat szerezhető

Kapcsolattartó / Information

Kata-Takács Orsolya

orsolya.kata-takacs@randstad.hu