payroll szolgáltatásmenedzser | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
27636 / 28543
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Ha rendelkezel minimum 3 év bérszámfejtési tapasztalattal, naprakészen ismered a jogszabályokat és szívesen támogatnád partnereid munkáját a humánügyvitel területén, piacvezető ügyfelünknél remek lehetőség vár rád:

Feladatok:

  • a szolgáltatás keretében az ügyféltől érkező bejelentések fogadása, megoldása
  • reklamációk, panaszok fogadása, kezelése
  • felmerülő új ügyféligények fogadása, belső szabályzatnak megfelelő szintű megoldása
  • szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
  • programok tesztelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség, szakirányú OKJ képzésekkel (Bér, TB, HR)
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodás, folyamatszemlélet

Előny:

  • bér és humán ügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • változatos feladatkor, szakmai kihívások
  • folyamatos szakmai képzések
  • egyéni fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Tislér Veronika - veronika.tisler@randstad.hu