mérlegképes könyvelő | dunaföldvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaföldvár, tolna
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
30836 / 32477
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel, hogy milyen Európa kiemelt fontossűgú, gabonára szakosodott biofinomítójánál dolgozni? Kiemelkedő juttatási rendszerrel és karrierlehetőségekkel várja új csapattagját a dunaföldvári csapat. Mérlegképes könyvelőként egy stabil csapatot fogsz támogatni itt egyéni felelősségi körökkel. Ha fontos számodra, hogy a munkahelyed társadalmilag is fontos szerepet töltsön be a gazdaságban, itt a helyed: légy része egy nemzetközi vállalatnak, akik a kézfertőtlenítőktől a bioüzemanyagokig minden területen jeleskednek és aktívan tesznek a klímaváltozás ellen és támogatják hazánk energiafüggetlenségét.

Mi vár itt Rád?

  • Általános könyvelési feladatok ellátása
  • Szállító és vevőpartnerek rögzítése,
    vendorok készítése
  • Pénztár könyvelése
  • Elhatárolás
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Készletekkel kapcsolatos számviteli feladatok ellátása
  • Eladások nyomonkövetése
  • Elhatárolások kezelése, könyvelése
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos számlák engedélyeztetése, könyvelése
  • Audit folyamat támogatása
  • Helyettesítés- tárgyi eszközökkel kapcsolatos riportok készítésében

Elvárások / Requirements

  • Könyvelésben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség (regisztráció előny)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság, önállóság
  • Navisionban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk / Offer

  • Cafeteria bruttó 500 000 Ft /év
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Útiköltség térítés gépjárműre – nettó 30Ft/km
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás (white csomag)
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Heti 1 gyümölcsnap
  • Elismerés és díjazás program
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények
  • Home office lehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon

Kapcsolattartó / Information

viktoria.kardos@randstad.hu