könyvelő | nagyigmánd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagyigmánd, komárom-esztergom
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
28993 / 30158
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szívesen dolgoznál egy multinacionális vállalatnál, ahol támogató, családias környezet vesz körül, és fejlődhetsz?

Jelentkezz Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójához KÖNYVEŐ pozícióba, Nagyigmándi munkavégzéssel.

Partnerünk 30 országban jelenlévő, amerikai hátterű, az FMCG szektor számára fröccsöntéssel, elsősorban csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó nagyvállalat.

  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása, elhatárolások
  • Aktív részvétel a zárási feladatokban
  • SSC-vel közösen részt vesz a szállítói számlák könyvelésében
  • Tárgyi eszköz könyvelés, nyílvántartás
  • SOX folyamatok betartása
  • KSH riportok készítése
  • Főkönyvelő munkájának napi támogatása

Elvárások / Requirements

  • Legalább 5 éves könyvelői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP FI modul ismerete
  • Kommunikációs szintű angol

Amit kínálunk / Offer

Öt fős könyvelői csapatba várunk, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező könyvelőt.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • az átlagosnál nagyobb mértékű bejárási támogatás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • családias környezet
  • hosszútávú, biztos álláslehetőség
  • nemzetközi háttér.

Kapcsolattartó / Information

Kérdés esetén keress bátran!

Németh Lilla

lilla.nemeth@randstad.hu