könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26860 / 27285
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ebben a pozícióban a pénzügyi vezetővel szorosan együttműködve lehet részt venni a könyvelési és pénzügyi feladatokban.

  • Vevőszámlák kiállítása és könyvelése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Szállítói számlák könyvelése, utalások indítása
  • Banki tételek könyvelése
  • Főkönyvi könyvelési feladatok
  • Havi, éves zárásokban való részvétel (elhatárolások, egyéb teendők)
  • Együttműködés a belső és külsö audit során
  • egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok, jelentések

Elvárások / Requirements

  • Releváns könyvelési tapasztalat
  • Könyvelői végzettséggel akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk / Offer

Ügyfelünk egy stabil, nemzetközi alapokra építkező energiaipari vállalat. A magyarországi operáció 14 főből áll - ha szívesen lennél egy kisebb, családiasabb csapat része, ez a pozíció neked való!

Kapcsolattartó / Information

Ha szimpatikus a pozíció, jelentkezzen itt, vagy ha kérdése lenne, írjon bátran a david.patassy@randstad.hu címre.