könyvelési csoportvezető | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25802 / 26132
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

  • Cégünk főkönyvi és analitikus könyvelésének végzése a jogszabályok és belső utasítások alapján
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • Vevői könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Főkönyvi könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Tárgyieszköz könyvelő munkájának támogatása és ellenőrzése
  • SAP-val kapcsolatos feladatok támogatása és ellenőrzése
  • Adókalkulációk készítése, társasági adó teljes körű könyvelése (US GAAP)
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Adórendszerekben történő változások proaktív nyomonkövetése, figyelése
  • Hatóságokkal és könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Belső ügyfelekkel való együttműködés
  • A pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Hasonló, adózással kapcsolatos poícióban töltött 5 év tapasztalat
  • Magabiztos, angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használatra lesz szükség!)
  • Önálló, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való készség
  • US GAAP ismerete
  • Adótanácsadói vagy okleveles adószakértői végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

beata.partai@randstad.hu