Kérdése van?

junior könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25090 / 25266
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközileg elismert FMCG partnerünk budapesti központi irodájába Junior Könyvelőt keresünk.

  • Szállítói számlák ellenőrzése, jóváhagyatása és lekönyvelése
  • Előleg számlák könyvelése, nyomonkövetése
  • Számlák kiállítása
  • Zárási ütemterv szerint adott havi számlák feldolgozása
  • Szállító főkönyv-analitika egyeztetése, esetleges eltérések nyomon követése, javítása
  • Riportok futtatása
  • Kapcsolt vállalkozásokkal egyenleg közlés, egyeztetés
  • Szállítói egyeztetés, régi tételek kitisztázása, hiányzó számlák bekérése
  • Határidők betartása társosztályokkal, számlák időben való lekönyvelése érdekében

Elvárások / Requirements

  • Gazdasági diploma vagy mérlegképes könyvelői képesités
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, határozott személyiség, nagyfokú problémamegoldó képességgel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

• Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező multinacionális FMCG vállalat

• Versenyképes fizetés

• Színvonalas munkakörülmények, fiatal csapat

• Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőségek

• Modern munkahelyi környezet

Kapcsolattartó / Information

Petró Zsuzsanna

zsuzsanna.petro@randstad.hu