junior external auditor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
30833 / 32469
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gyorsan fejlődő, nemzetközi hátterű tanácsadó és könyvvizsgáló cég, több mint 100 országban vannak jelen. Folyamatosan bővülő csapatukba keresik új kollégájukat junior external auditor pozícióba.

  • Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvétel a tervezéstől a könyvvizsgálói jelentés kiadásáig
  • Magyar és nemzetközi szabályrendszeren alapján készített pénzügyi kimutatások felülvizsgálata, helyszíni ellenőrzések (pl.: átvilágítások, leltármegfigyelések), csoportjelentések helyességének ellenőrzése
  • Ügyfeleink számviteli rendszereinek, belső ellenőrzési folyamatainak áttekintése és vizsgálata
  • Számviteli és könyvvizsgálati problémák azonosítása és javaslattétel azok megoldására
  • Szoros együttműködés szenior kollégáinkkal

Elvárások / Requirements

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel (előny, ha pénzügy-számvitel)
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Word, Ecxel, PowerPoint) ismereted van
  • Rugalmas, önálló, határozott, precíz és lelkiismeretes vagy
  • Erős analitikus gondolkodás
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Fontos számodra, hogy olyan környezetben kezdd el a karriered, ahol gyorsan tudsz fejlődni

Amit kínálunk / Offer

  • Flexibilis munkakörülmények
  • Rendszeres home office lehetőség (heti 2-3 nap)
  • Home office-hoz szükséges eszközök támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
  • Modern iroda és környezet
  • Work-life balance
  • Versenyképes javadalmazás
  • Átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai tanulmányok és továbbképzések támogatása

Kapcsolattartó / Information

Kapcsolattartók:

Móni Kíra - kira.moni@randstad.hu

Sütő Nóra - nora.suto@randstad.hu