ifrs számviteli tanácsadó asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26743 / 27485
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága, a világ vezető vállalatait segítik a bankszektrotól a termelőcégeken át. Számviteli tanácsadás területre keresünk most tehetséges pályakezdőket, juniorokat, akiknek fontos, hogy kamatoztathassák számviteli területen megszerzett tudásukat és folyamatosan fejlődhessenek. Ha magabiztos IFRS ismerettel rendelkezel és szeretnél egy olyan csapatba kerülni, ahol folyamatos továbbképzésekkel tartják frissen tudásod, ez a lehetőség Neked szól!

Főbb feladataid lesznek:

  • Számviteli tanácsadási projektek támogatása az ajánlatkészítéstől a teljes lebonyolítási folyamat lezárásáig
  • IFRS standardek bevezetésében való részvétel
  • Senior szakértők támogatása adatelemzéssel, prezentációk előkészítésével
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció

Elvárások / Requirements

  • Főiskolai/Egyetemi diploma pénzügy-számvitel vagy más gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus készség, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Mi vár itt Rád?

  • Szakmai fejlődés magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt
  • Hosszú távú karrierlehetőségek, stabil hátterű cég
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
  • Projektekben való részvétel, amit fejleszti személyes és szakmai kompetenciáid
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Kapcsolattartó / Information

Ha szeretnél többet megtudni erről a lehetőségről, írj üzenetet a viktoria.kardos@randstad.hu emailcímre!