hr kontroller | kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
30644 / 32229
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünkhöz keresünk Személyügyi Kontroller munkatársat kecskeméti munkavégzéssel.

  • Gyári termelési dolgozóknak a személyügyi tervezése
  • Munkaerő-ellenőrzés - évközi tényleges várakozások, operatív tervezés és jelentéstétel a helyi és a külföldi alkalmazottak számára
  • Személyzet, kapacitástervezés a termelési személyzet számára
  • Jelentések, statisztikák készítése
  • Munkaidő modellek kialakítás
  • Személyi állomány kontrolling
  • HR mutatószámok tervezése
  • Munkaerő igény tervezés, munkaidő modellek kialakítása

Elvárások / Requirements

  • Nagyon jó Excel ismeret (függvények használata nagyrészt)
  • Erős német nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott kiállás
  • HR vagy gazdasági végzettség
  • IT Affinitás
  • MS Office felhasználószintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria csomag
  • Utazás támogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Négy fős támogató csapat
  • Német nyelv napi szintű használatának lehetősége
  • Határozott idejű munkavégzés
  • Általános irodai munkarend (8-16:40)
  • Barátságos, jó hangulatú légkör
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Kövér Leila leila.kover@randstad.hu