gazdasági munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
27804 / 28731
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Mérnöki tevékenységet folytató cégcsoport, elektronikus, üzemi hírközlési és biztonságtechnikai berendezések telepítésével, valamint út-, vasút- és magasépítés területén megvalósuló hálózatfejlesztési projektekkel a fókuszban.

- projektek gazdasági feladatainak teljeskörű ellátása

- gazdasági riportok, kimutatások készítése, tervezés

- projekt kontrolling feladatok ellátása

- gazdasági igazgató munkájának folyamatos támogatása

- megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal kapcsolatos gazdasági ügyek intézése

- szoros együttműködés a projektek műszaki vezetőivel és kollégáival

- aktív részvétel az ajánlatkészítésben, a szerződések előkészítésében és nyomon követésében

- belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése

Elvárások / Requirements

- szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)

- legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

- multi-tasking, rugalmas, változásokat igénylő személyiség

- problémamegoldó képesség

- jó kommunikációs készség

- határozott fellépés

- csapatszellem

ELŐNYT JELENT:

- építőiparban szerzett gyakorlat

- angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- fiatalos, lendületes csapat egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező vállaltnál

- önállóság, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

- aktív részvétel a vállalat működésében és annak folyamatos fejlesztésében

- innovatív, modern munkakörnyezet

- versenyképes jövedelem

- laptop és mobiltelefon