értékesítés támogató elemző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
28815 / 29947
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A cafeteria, béren kívüli juttatások területén működő multinacionális Partnerünk számára keresünk egy analitikus gondolkodású, innovatív szemléletű Értékesítés támogató üzleti elemzőt.

A szervezet értékesítési működéséhez kapcsolódó rendszeres és ad-hoc kimutatások, riportok, statisztikák készítése

Értékesítési eredmények, célok és feladatok mérése a cég stratégiai céljaival összhangban

Stratégiai tervezéshez szükséges adatok szolgáltatása

Az értékesítési csapat részére javaslatok készítése a forgalmi tervek elkészítéséhez, napi, heti, havi és negyedéves tervekhez

Az értékesítők napi munkájának ellenőrzése és szervezése

A területi vezetők részére prezentációk és kimutatások biztosítása az eredményekről, előrejelzésekről

Elvárások / Requirements

felsőfokú végzettség

1-2 éves szakmai tapasztalat pénzügyi elemzési területen (értékesítés támogatás előny)

magabiztos aktív Excel tudás

magabiztos angol nyelvtudás főként írásban

önálló munkavégzésre való képesség

pontosság, precizitás

projektmenedzsment szemlélet

priorizálás és jó munkaszervezés

kiváló problémamegoldó készség

analitikus, eredményorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag, alapbér és teljesítménybér, egyéb juttatások

Munkához szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop)

Változatos, színes munkakör

Fejlődési és tanulási lehetőség

Biztos, stabil nemzetközi háttér

Hosszú távú munkalehetőség

Gyönyörű irodai környezet

Családias környezet, befogadó és segítőkész csapat, csapatépítő alkalmak (virtuális is)

Home office lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Kis Ágnes

agnes.kis@randstad.hu