bérszámfejtő, tb ügyintéző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25781 / 59
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal bérszámfejtés és TB ügyintézés területén, partnerünk téged keres budapesti irodájába! A részletekért olvass tovább és ha megtetszett a lehetőség, jelentkezz bátran az eniko.vass@randstad.hu e-mail címen!

− Havi bérszámfejtés elkészítése;

− TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatok)

− Adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás

− Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása

− A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése

− Éves zárási feladatok ellátása

− Cafeteria juttatások kezelése

Elvárások / Requirements

− Legalább 2-4 éves bérszámfejtői szakmai tapasztalat

− Nexon program ismerete

− Magabiztos Excel tudás

− TB ügyintéző végzettség

− Szolgáltatói szemlélet (ügyfélközpontúság)

− Rendszerszemlélet

− Önálló munkavégzés

− Problémamegoldó képesség

− Szakmai igényesség, pontosság

Amit kínálunk / Offer

− Hosszú távú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben

− Fiatalos és motivált csapat

− Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

− Versenyképes bérezés és juttatások

− Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezéssel kapcsolatban vagy további információért keress bizalommal az eniko.vass@randstad.hu e-mail címen.