bér- és tb ügyintéző veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25894 / 894
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Veszprémi irodába keresünk bérszámfejtő-és TB ügyintézői kollégát szolgáltatói oldalra.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén. Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Előny: Nexon rendszer ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői multinacionális vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

06/30-258-1027

timea.huppauer@randstad.hu