bér és tb ügyintéző munkatárs - kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26994 / 17672
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel bér és TB ügyintézés területen? Szeretnéd egy piacvezető vállalatnál elmélyíteni a már meglévő tudásod, s tovább fejlődni? Akkor várjuk jelentkezésed kecskeméti partnerünkhöz!

bérszámfejtés

TB ügyintézői feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás

bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

cafeteria-val összefüggő feladatok ellátása

ügyféltámogatási feladatok ellátása

kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

TB számfejtési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

OKJ végzettség megléte (bér és TB)

Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)

A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

NEXON programok ismerete

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

stabil vállalati háttér

családias szervezeti kultúra

folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás

előrelépési lehetőség

modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezés gomb segítségével, vagy pedig a következő e-mail címre küldött önéletrajzzal:

martina.blaho@randstad.hu