bér és tb ügyintéző munkatárs - kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
17916 / 17672
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése

ügyféltámogatási feladatok ellátása

kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

OKJ végzettség megléte (bér és TB)

Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)

A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

NEXON programok ismerete

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Amit kínálunk / Offer

Stabil, kiszámítható munkahely

Családias szervezeti kultúra

Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás

Előrelépési lehetőség

Modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Information

Várom jelentkezését az alábbi elérhetőségeken:

dora.dubai@randstad.hu vagy +36 30 428 7739