bér- és tb ügyintéző angol nyelvtudással - győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25895 / 4512
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások / Requirements

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Előny: Nexon rendszerismeret
  • angol aktív nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői, multinaconális vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

nora.hircsu@randstad.hu