bér- és tb ügyintéző angol nyelvtudással - győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25895 / 4512
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások / Requirements

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Előny: Nexon rendszerismeret
  • angol aktív nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalattal és szakirányú végzettséggel rendelkező bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, angol nyelvtudással.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői, multinaconális vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni Tanácsadó kollégánknál lehet:

Petruch Fanni

Telefonszám: +36 30 981 0013

E-mail cím: fanni.petruch@randstad.hu