vevői kapcsolattartó | székesfehérvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
székesfehérvár, fejér
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27343 / 28184
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk székesfehérvári központjába keresünk vevői kapcsolattartót.

  • OEM, valamint autóipari Tier1 vevőktől kapott megrendelések ügyintézése, kapcsolattartás ezen vevőkkel;
  • Gyártási igényfelmérés, nyomon követés végzése a vevői követelmények figyelembevételével, a vevőkhöz való igazodással, a szállítási határidők betartásával;
  • Napi egyeztetés a gyártástervezéssel a gyártással a vevői igények kielégítése érdekében;
  • Kiszállítási ütemtervek megadása a kiszállítást végző raktár részére;
  • Igényingadozások egyeztetése a vevőkkel;
  • Projektmunka új termékek bevezetésekor, felfuttatásakor/gyártásuk megszüntetésekor, termékek kihelyezésekor;
  • A területhez tartozó statisztikák készítése, mérő- és jelzőszámok nyomon követése;
  • Különböző IT projektek kezelése a szállítási területen, új üzleti folyamatok integrálása.

Elvárások / Requirements

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Logisztikai tapasztalat, gyártástervezés, vevői kapcsolattartás területén;
  • Legalább kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP előny);
  • MS Office ismeret (Excel);
  • Stressztűrő képesség;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes juttatási csomag
  • támogató, jó hangulatú csapat
  • változatos munkakör, fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Virág Zsuzsanna - zsuzsanna.virag@randstad.hu