üzemmérnök energiaellátás - vezérléstechnika területre | kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29383 / 30659
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel az épületüzemeltetés és vezérléstechnika? Jól beszélsz angolul vagy németül? Szívesen dolgoznál egy piacvezető multinacionális cégnél? Akkor Téged keresünk!

Nemzetközi autóipari partnerünk bővülő csapatába keresünk Üzemmérnök kollégát vezérléstechnikai területre.

  • Az energiaellátó csapatban az épületgépészeti berendezések és ellátástechnológia, MSR (mérés, vezérlés, szabályozás) rendszerek és berendezések üzemeltetése és felügyelete
  • A meglévő és újonnan bevezetett magasabb szintű komplex működési folyamatok és koncepciók ellenőrzése a hazai és nemzetközi környezetben lévő gyártóüzemek esetében
  • A szükséges módosítások vagy változtatások elvégzése
  • Innovációs és energiaoptimalizálási potenciál fejlesztése
  • MSR és épületirányítási technológiai feladatok elvégzése:
    • Vezérléstectechnika az ellátási és épületgépészeti rendszerekhez (hardver / szoftver)
    • Hálózati és terepi buszrendszerek (Profibus, Profinet, Ethernet, stb.)
    • Épületirányítási rendszerek
    • IT technológia
    • Elektromos infrastruktúra
    • Világítási rendszerek
    • Biztonsági technológia
  • Új karbantartási és elemzési módszerek bevezetése és létrehozása modern digitális módszerekkel (Ipar 4.0)
  • Projektek menedzselése, projektvezetési feladatok

Elvárások / Requirements

  • Műszaki diploma villamos vagy automatizálás területen
  • Több éves szakmai tapasztalat az autóipari környezetben az ellátó létesítmények és folyamatok üzemeltetés tervezésében
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Személyes kompetenciák:
    • Tárgyalási készségek
    • Csapatban való munkavégzés képessége és erős kommunikációs készség
    • Rugalmasság a saját szakterületén túl
    • Magas elemzési/stratégiai képesség
    • Kifejezett cél- és eredményorientáció
    • Képesség a döntések meghozatalára és a konfliktusok megoldására
  • Utazási hajlandóság, esetleges munkavégzés külföldi tartózkodással

Amit kínálunk / Offer

  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezésedhez kérjük, magyar ÉS német/angol nyelvű önéletrajzot is csatolj! Hogyha kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Smuk Angéla
angela.smuk@randstad.hu