útépítő mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
30186 / 31637
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Multinacionális partnerünk - amely egy jelentős beruházás egyik meghatározó szereplője - új és bővülő csapatába keresünk Útépítő mérnök kollégát.

  • A vasúti fejlesztéssel érintett szakaszokon az útépítési feladatok teljeskörű lebonyolítása (útátjárók, gyalogutak, párhuzamos utak, állomási előterek, P+R parkolók, építési útvonalak),
  • A projekttel érintett üzemeltetőkkel, partnerekkel történő egyeztetések lefolytatása,
  • A felmerült megrendelői, hatósági igények elbírálása, optimalizálása,
  • Szakági tervek összehangolása,
  • Az érintett infrastrukturális közművek (áram, víz, gáz, kommunikációs hálózatok) kiváltásának lebonyolítása, felügyelete (tervezés, engedélyezés irányítása, valamint közreműködés a kivitelezésben),
  • A készülő műszaki tervdokumentáció véleményezése műszaki megvalósíthatóság szempontjából,
  • A tervezésre vonatkozó teljesítésigazolás jóváhagyása, felterjesztése elfogadásra,
  • Közreműködés a szerződések előkészítésében, a szerződésekhez tartozó műszaki tartalom meghatározásában,
  • Építtetői lebonyolítói feladatok ellátása,
  • Szükség esetén a  munkaterület átadással és/vagy átvétellel járó feladatok ellátása,
  • E-napló vezetéssel járó feladatok ellátása,
  • A vállalkozásba adásban való közreműködés. Ajánlatkérési dokumentációt készítése, a bejövő ajánlatokat elbírálása,
  • Mennyiségi kimutatásokat elkészítése vállalkozásba adáshoz,
  • Közreműködés a minősítési és megvalósulási dokumentációk elkészíttetésében,
  • Szükség esetén a szakterületére vonatkozó Felelős Műszaki Vezetéssel járó feladatokat ellátása,
  • A munkavégzés helye: Budapesti iroda és munkaterület.

Elvárások / Requirements

  • Szakági infrastrukturális útépítő építőmérnök végzettség,
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat,
  • Önálló, proaktív, rugalmas, alázatos személyiség,
  • Felelős műszaki ellenőri jogosultság: MV-KÉ előny.

Amit kínálunk / Offer

  • Részvétel egy kiemelkedő, nagy volumenű projektben
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó

Kapcsolattartó / Information

Ligeti Ádám

adam.ligeti@randstad.hu