út- és közműépítési létesítményfelelős fmv (kelet-magyarorzág) | nyíregyháza

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29793 / 31136
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává vált. Komoly tapasztalattal rendelkezik nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak. Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztek, munkáik legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor. Csapatukba keresünk bővülés miatt út- és közműépítési létesítményfelelős (felelős műszaki vezető) kollégát kelet-magyarországi munkavégzéssel.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A szerződött munkákhoz tartozó út- és közműépítés szakági munkák határidőn és költségkereten belüli megvalósítása
  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Megrendelővel való kapcsolattartás
  • Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ártükrök készítése
  • Szerződések előkészítése
  • A beruházási költségek nyilvántartása project monitoring rendszerben
  • Határidők nyomonkövetése és ütemtervek készítése MS Project rendszerben
  • Integrált irányítási rendszer követelményeinek betartása
  • Helyszíni kooperációk megszervezése, lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a helyszíni építésvezetővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok készítése
  • Munkavégzés irodában, heti 1-2 nap munkaterület látogatással

Elvárások / Requirements

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • építőmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • felelős műszaki vezetői (MV-KÉ, MV-VZ) jogosultságod van
  • hasonló munkakörben minimum 3 éves szakmai gyakorlatot szereztél

Előnyt jelent:

  • Épületek generálkivitelezése során szerzett szakági gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt számodra az új munkakör?

  • Versenyképes juttatási csomagot, céges autóval
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Fiatal, dinamikus csapat tagjává válhatsz
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények vesznek körül
  • Stabil háttérű cégnél építheted karriered

Kapcsolattartó / Information

Juttasd el hozzám a pályázatod a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, de ha kérdéseid lennének, keress bátran emailben előtte:

Kisvári Lilla

lilla.kisvari@randstad.hu