toolshop leader | nagyigmánd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagyigmánd, komárom-esztergom
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27566 / 28456
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Élelmiszeripari és egészségügyi műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk folyamatosan fejlődik, bővül. Hozzájuk keresünk új, fröccsöntési technológiában jártas Szerszámüzem vezető kollégát.

Az új Szerszámvezető kolléga fő fókuszában a gyártáshoz használt szerszámok és eszközök karbantartási feladatainak irányítása áll.

Feladatok részletesen:

  • Fröccsöntő szerszámkarbantartással foglalkozó terület összefogása (15 fő)
  • A karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése a még hatékonyabb működés érdekében
  • A szerszámkarbantartással kapcsolatos dokumentációk elkészítése és aktualizálása
  • A szerszámüzemi csapat folyamatos motiválása és fejlesztése
  • A karbantartási költségek folyamatos figyelése, kontrollálása
  • Együttműködés belső és külső auditok előkészületeiben, illetve részvétel azokon
  • Kaizen - ek, folyamatos fejlesztések megvalósítása, dokumentálása
  • Folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és egyéb partnerekkel angol nyelven

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • legalább 3-5 év műanyag fröccsöntési területen, szerszámüzemben szerzett tapasztalattal
  • emberek koordinációjában szerzett tapasztalattal
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • felsőfokú műszaki végzettséggel

Előny:

  • SAP karbantartási modul ismeret

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu / Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu